Central Service Instal
Despre noi Furnizori/Produse Portofoliu lucrari PRETURI Locuri de munca Contact GARANTII
Sunteti aici :: Furnizori/Produse » FINI

FINI

►ACCESORII,TEVI
1 OGIVA TUB D.10

►ARBORI,BIELE
1 BIELA PT. VKM400
2 BIELA PT. MK255
3 BIELA PT. MK255 (ART. 116091021)
4 ARBORE COTIT (ART. 116032006)
5 ARBORE COTIT (ART. 116091010)
6 BIELA PT. VKM400
7 BIELA COMPLETA PT. BK19
8 RULMENT BIELA PT. BK19
9 BIELA COMPLETA PT. VKM 402M
10 ARBORE COTIT PT. VKM402
11 BIELA COMPLETA PT. VKM 582
12 BIELA PT. VKM 580/4
13 BIELA PT. VKM 592

►DIVERSE
1 TUB O PT. COMPRESOR MK105-200
2 ROATA COMPRESOR 125X16,5
3 SIMERING COMPRESOR
4 ROTOR PT. VKM 400/3M
5 CILINDRU PT. MK200 AL.
6 PLACA PORTVALVOLA PT. MK105
7 VALVA LAMELARA PT. MK105
8 FILTRU AER CM210
9 CAP MOTOR PT. MK105
10 SURUB M6X45 ZINCAT
11 VENTILATOR PT. MK235
12 FILTRU AER PFI 120
13 CARTUS FILTRARE PFC 120
14 VALVA RETINERE 3/4" PT. COMPRESOR CORSAIR 255
15 ELEMENT DE ETANSARE (ART. 047102001)
17 VALVA SIGURANTA (ART. 347027000)
18 NIPLU 1/2- 1/4 FE-FE (ART. 011079000)
19 NIPLU ALAMA  FE-FE 1/4-1/4 (ART. 011017000)
20 REDUCTOR PRESIUNE (ART. 319013000)
21 TUB TUR (ART. 199580000)
22 ELEMENT ETANSARE (ART. 047113001)
23 DISC CONIC (ART. 047113002)
24 INEL (ART. 010041000)
25 VALVA RETINERE
26 NIPLU SPECIAL (ART. 199110220)
27 REDUCTOR PRESIUNE MICRO (ART. 319040000)
29 RACORD MARGINE (ART. 011248000)
30 INEL ORING (ART. 010074000)
31 DOP R1  (ART. 011296000)
32 VALVA RETINERE (ART. 347043000)
34 CAP PT. MK255
35 CARTER PT. MK255
36 VALVA SIGURANTA (ART. 047071000)
37 REDUCTIE PRESIUNE MICRO (ART. 319008000)
38 TUB TUR (ART. 170GH0011)
39 NIPLU SPECIAL G 3/8 X 1/4
40 REDUCTIE FMR 3/8-1/4 FI-FE (ART. 011069000)
41 VENTILATOR PT. MK200
42 ROATA 150X40
43 CAPAC CARTER PT. VKM 400
44 ATAC RAPID (ART. 011074000)
45 TUB TUR (ART. 170HA0011)
46 ROATA 175X45S
47 ROATA 80X30
48 VALVA RETINERE (ART. 347035000)
49 VALVA SIGURANTA
50 NIPLU SPECIAL (ART. 199384000)
51 TUB TUR VKM400 (ART. 199835000)
52 ELEMENT ETANSARE (ART. 047102001)
53 REDUCTIE ZINC 1/2-3/8 FE-FI (ART. 011004000)
54 REDUCTIE 1/8  (ART. 011007000)
55 REDUCTIE 1/2"-1/4"
56 ATAC RAPID (ART. 011074000)
57 PIULITA HEXAGONALA (ART. 014003001)
58 ANTIVIBRANT (ART. 199377000)
59 DISC CONIC (ART. 047102002)
60 VALVA RETINERE (ART. 347030000)
61 ROBINET LINIE MM 1/4"-3/8" (ART. 322007000)
62 REDUCTOR PRESIUNE (ART. 319001000)
63 REDUCTOR PRESIUNE
64 SURUB M8X20 UNI 5739 PT. VKM 400
67 SAIBA 10,5 (ART. 014005006)
68 RULMENT 6205  (ART. 033018000)
69 INEL ORING (ART. 010013000)
70 SURUB M8X20 UNI 5931-8.8 PT. VKM 400
71 VALVA LAMELARA PT. MK105
73 AX D.12X38 (ART. 116022040)
74 CONDENSATOR 30 MF X 450 V
75 JOJA ULEI (ART. 012035000)
76 CAPAC FILTRU AER (ART. 116091009)
77 ELEMENT FILTRANT (ART. 116091018)
78 SURUB M6 UNI 5737 PT. VKM 400
79 AX D.12  (ART. 113118030)
80 CARTER PT. VKM 400
81 CONDENSATOR 40 MF X 450 V
82 SURUB M6X175 PT. VKM 400
83 SURUB M5X25 UNI 6107 PT. VKM 400
84 RULMENT 6205  (ART. 033027000)
85 INEL ORING 132  (ART. 010085000)
86 CARCASA CUTIE PT. VKM 400-3 M
87 CILINDRU (ART. 116091008)
88 INEL INCHIDERE ARC (ART. 015001000)
89 MOTOPROTECTOR MANUAL (ART. 008015000)
90 JOJA ULEI
91 SURUB M5X12 PT. VKM 400
92 SURUB 5,5X15,9 DIN 7981 PT. VKM 400
93 VALVA SCURGERE (ART. 011158000)
94 INEL ETANSARE (ART. 010029000)
95 JOJA ULEI (ART. 012036000)
96 CILINDRU PT. MK200
97 FILTRU ASPIRATIE (ART. 317007000)
98 TUB TUR STANGA (ART. 116055012)
99 COLECTOR TUR (ART. 116055010)
100 RACORD MARGINE ZINC 3/8" FE (ART. 011015000)
101 MANETON PT. VKM400
102 RULMENT 6205-2Z (ART. 033007000)
103 CONDENSATOR 60 MF X 450 V
104 CAPAC CLEME (ART. 116003005)
105 RACORD TUB AL D.110 (ART. 011117000)
106 INEL ORING 2031 (ART. 010072000)
107 TUB TUR DREAPTA (ART. 116055011)
108 DISTANTIER (ART. 116055016)
109 ROBINET SCURGERE (ART. 011158000)
110 STIFT M8 (ART. 014012042)
111 SUPAPA SIGURANTA G 1/4 PT. BRAVO 402
112 INDUCTOR (ART. 416055000)
113 CALOTA H90 (ART. 116055014)
114 MOTOPROTECTOR MANUAL (ART. 008055000)
115 CUTIE CLEME (ART. 116003004)
116 IMBINARE CABLU LAPP (ART. 029026000)
117 RACORD TUB D.15 (ART. 011159001)
118 ROBINET GOLIRE (ART. 022020000)
119 ROBINET RAPID
120 PIULITA FREZATA (ART. 011065000)
121 SAIBA 8,5 (ART. 014005010)
122 ANTIVIBRANT GRUP PT. MK 250-340
123 VALVA SIGURANTA (ART. 047067000)
124 TUB GOLIRE (ART. 199535000)
125 PLACA PORTVALVA PT. MK 212- MK 202
126 AX ROATA 100/3 cm
127 PIULITA FREZATA (ART. 116011065)
128 TUB UMPLERE PT. MK105 (ART. 116022033)
129 TUB GOLIRE AER (ART. 199534000)
130 PLACA PORTVALVA (ART. 116022013)
131 INEL SEGBER E20 UNI7435
131 RULMENT 6203 (ART. 033005000)
132 ROTOR D.65 PT. MK 255
133 TUB GOLIRE AER (ART. 199533000)
134 VENTILATOR PT. VKM
135 CAPAC PT. VKM
136 INCHIZATOR AXIAL PT. VKM
137 ELEMENT FILTRANT D.100 BK19
138 FILTRU ASPIRATIE D.100 BK19
139 ROBINET DESCARCARE CONDENS R3/8" BK19
140 CUREA TRAPEZOIDALA SPZ 1600 BK19
141 SALVAMOT. TS7 380/50 A11-24 BK19
142 VANA DE SIGURANTA G 3/8 T11 PT. BRAVO 402
143 CAP CILINDRU PT. MK105
144 CAP CILINDRU PT. VKM 400-3M
145 PLACA PORTROBINET PT. BK19
146 CAP PT. VKM402
147 FILTRU ASPIRATIE PT. VKM 402
148 INEL ORING 1,7X55,5 PT. VKM402M
149 CAPAC DIRECTIONARE AER PT. VKM402
150 COLECTOR PT. VKM402
151 INEL ORING 3056 VITON
152 RACORD ETANSARE PT. VKM402
153 RACORD COLECTOR PT. VKM402
154 SUPORT CARCASA PT. VKM 402-3M
155 CARTER PT. VKM 402
156 RULMENT CU ROLE PT. VKM 402M
157 FILTRU ASPIRATIE PT. MK212-1,5M
158 CALOTA PT. MK 212-1,5M
159 ROTOR PT. VKM 402 - 3 M
160 COLECTOR FINAL PT. MK282
161 SUPAPA RETINERE G 1/2"X1/2" mm
162 RULMENT 6007
163 REZERVOR PT. TIGER 212M
164 CILINDRU PT. VKM 582
165 VALVA LAMELARA PT. VKM 582
166 PLACA PORTVANA PT. VKM 582
167 TUB PT. COMPRESOR BRAVO 402
168 PREFILTRU CERAMIC QFI 3 MICRONI
169 FILTRU FIN HFI04 0.01 MICRONI
170 TUB PT. MK 212
171 RACORD DREPT PT. COMPRESOR MK
172 COLECTOR PT. MK212
173 ROATA 150X30X15,5 PT. BRAVO 402
174 INEL INCHIDERE ARC FI 13
175 ARC FI 13X46
176 GARNITURA CARTER 1 mm
177 PLACA PORTROBINET PT. BK20-500F-10
178 MANETON PT. VKM 592
179 RULMENT CU ROLE PT. VKM 592
180 STIFT FILETAT PT. VKM 592
181 ELEMENT FILTRANT

►GARNITURI,O-RINGURI
1 GARNITURA PLACA PT. VKM 582

►MANOMETRE
1 MANOMETRU AXIAL 12 bar, D40, G1/8 (ART. 330006000)
2 MANOMETRU  AXIAL 16/10 bar, D50, G1/4 (ART. 330007000)
3 MANOMETRU AXIAL 20 bar, D63, G1/4 (ART. 330032000)
4 MANOMETRU AXIAL 20 bar, D63, G1/4 (ART. 330032000)
5 MANOMETRU RADIAL 20 bar, D 63, G 1/4  PT. BRAVO 402
6 MANOMETRU AXIAL 12/8 bar, D50, G1/4
7 MANOMETRU AXIAL CU GLICERINA 16 bar, D40, G1/8

►PISTOANE
1 PISTON COMPLET PT. MK105
2 PISTON NR. 50 PT. MK7
3 PISTON COMPLET D.50 PT. MK255/2M
4 PISTON D.47 (ART. 116022004)
5 PISTON COMPLET PENTRU MK 212
6 PISTON D.50 (ART. 113118901)
7 PISTON D.50 (ART. 113118007)
8 PISTON D.50,8 (ART. 113118902)
9 PISTON COMPLET (ART. 416022004)
10 PISTON PORT VALVA (ART. 116022100)
11 PISTON D.52,3 PT. BK19
12 PISTON COMPLET D.105,4 PT. BK19
12 PISTON COMPLET PT. VKM 582
13 PISTON D 55
14 PISTON FI 55,4 MAJORAT 1
15 PISTON D 55,8 MAJORAT 2
16 PISTON COMPLET FI 55,4 MAJORAT 1
17 PISTON COMPLET FI 55,8 MAJORAT 2

►PRESOSTATE
1 PRESOSTAT BIPOLAR (6-8 BAR; 250 V; 20 AMAX) PT. COMPRESOR AER
2 PRESOSTAT BIPOLAR (12 BAR; 380 V; 20 AMAX) PT. COMPRESOR AER
3 RACORD PRESOSTAT (ART. 199647000)
4 PRESOSTAT BIPOLAR (12 BAR; 380V; 20 A; 1/4 F) PT. COMPRESOR AER
5 TELEPRESOSTAT (ART. 305053000)
6 PRESOSTAT BIPOLAR CU INTRERUPATOR (6-8 BAR) PT. COMPRESOR AER

►SEGMENTI,GARNITURI
1 GARNITURA CARTER PT. MK105
2 GARNITURA CILINDRU
3 GARNITURA PLACA
4 GARNITURA CAP PT. MK105
5 KIT GARNITURI PENTRU MK 212
6 KIT SEGMENTI PT. MK7
7 KIT GARNITURI PT. MK255
8 GARNITURA (ART. 047102003)
9 GARNITURA (ART. 047102003)
10 KIT SEGMENTI
11 KIT GARNITURI (ART. 216032001)
12 KIT SEGMENTI D.50
13 KIT SEGMENTI D.50,8 (ART. 213118005)
14 KIT SEGMENTI 1" (ART. 213118004)
15 INEL ETANSARE (ART. 010049000)
16 KIT GARNITURI PT.VKM 400
17 KIT GARNITURI CILINDRU PT. MK 212-MK 202
18 KIT GARNITURI BK19
19 KIT SEGMENTI D.105,4 PT. BK19
20 KIT SEGMENTI D.52,3 PT. BK19
21 KIT SEGMENTI D.52,6 PT. BK19
22 KIT SEGMENTI D.95,4 PT. BK14
23 GARNITURA CILINDRU PT. VKM402M
24 GARNITURA CAPAC PT. VKM402
25 SET GARNITURI PT. VKM 402-3M
26 INEL ETANSARE 35X62X10
27 GARNITURA CILINDRU PT. VKM 582
28 KIT GARNITURI PT. VKM400
29 KIT GARNITURI PT. VKM 582
30 KIT DE GARNITURI PT. BRAVO 402
31 KIT SEGMENTI FI 55
32 KIT SEGMENTI FI 55,4 MAJORAT 1
33 KIT SEGMENTI FI 55,8 MAJORAT 2
34 KIT GARNITURI PT. BK20-500F-10
35 KIT SEGMENTI PT. VKM 592
36 GARNITURA CILINDRU PT. VKM 592





Homepage | Protectie retur | Promotii | Portofoliu lucrari | Oferte / Reduceri | Contact | Sitemap | Coduri Manopera | Nomeclator de preturi | Informare Clienti | Politica de Confidentialitate | Politica Cookies
Copyright Central Service Instal 2018. Toate drepturile rezervate. Powered by BESTSOFT Consulting Ltd.